Zdecydowałam się więc zabrać tylko kilka koni do Homestead, a resztę posprzedawać. Najbardziej szkoda mi arabków od Zafiry ale nie dam rady z tyloma końmi na głównej stajni :/
Konie które zabieram to:
z arabów: Carte Blanche, Imperial Mohamadia SA, Magia CA, Largo Blanco (ze zmianą zdjęć, jeśli mogę)
z anglików: Moon Child CT, Miętowa Herbatka CT, Lorraine CT, FH Happy Song, That's The Spirit CT, Anti-Vist CT, Diamond Bones CT
Inne konie, poza tymi dzierżawionymi (Black Beauty, Ruffian, Escaping Life), są na sprzedaż, cena za dogadaniem się, w zależności od rodowodu i osiągnięć, dla większości raczej nie będą wysokie. W razie co proszę o kontakt w komentarzu pod tym postem.
Być może zorganizuję tu jeszcze potrójną koronę, ale to zależy od czasu (pracuję i nie mam zbytnio jak zajmować się virtem więcej niż zazwyczaj).
Wyników ostatnich wyścigów nie będzie, ponieważ zgłosiło sie za mało koni, poza wyścigiem dla emerytów (cocaine oceniała), miało nie być nagród, ale są :)
Gonitwa dla emerytowanych wyścigowców | 2 000m | xx:
- The Mad Hatter | Emilia Dobrowolska - 20 000H
- Summer | Esmeralda - 15 00H
Esmeraldo, jeśli chcesz, możesz sobie wpisać 1 miejsce koniom które zapisałaś do danych dystansów, lub zwrócić sobie wpisowe w całości. Decyzja należy do Ciebie.
Szkoda :( To w takim razie zabieram z powrotem Saleemę, Jullyen, Magic i Eliksira z powrotem na stronkę ze sprzedażą. Jak ktoś będzie chciał je kupić, to nie ma problemu :D
OdpowiedzUsuńNo bierz, szkoda że nie mogę się nimi zająć :(
UsuńKurcze, szkoda, bo jednak będzie brakowało takiego miejsca stricte zajmującego się wyścigami :( No ale rozumiem powody tej decyzji.
OdpowiedzUsuńZ chęcią zaopiekowałabym się dwoma klaczami - Kokshe i Fitzpleasure oraz ogierem Freedom Fighter, jeśli można :) Daj znać jak je wyceniasz w komentarzu na Anarkii lub na gg 10253105 (bo nie pamiętam czy Ty korzystasz z gg czy nie)
chcę chcę :P tylko potrzebuję ok. tygodnia na wstawienie ich, wtedy podam Ci linki do boksów :)
UsuńWysłałam ci maila jakby co :D
OdpowiedzUsuńPrzesyłam boksy koni:
OdpowiedzUsuń- Fitz: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/kl-fh-fitzpleasure-xx.html
- Kokshe: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/kl-kokshe-ca-oo.html
- Fighter: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/og-freedom-fighter-ca-oo.html
Dzięki za nie :) obiecuję, że dobrze się nimi zajmę.