poniedziałek, 22 maja 2017

Informacja

Po ostatnim incydencie w komentarzach i dłuższej rozmowie prywatnej z cocaine zdecydowałam się opuścić Cheltenham. Esmeraldo, nie myśl sobie że to przez Ciebie! Po prostu stwierdziłyśmy z cocaine, że bez niej istnienie Cheltenham nie ma sensu. To była jej stajnia i z nią zawsze będzie kojarzona. A ja tak sie tu wpierdzieliłam z butami i chciałam żeby działało xD Do decyzji skłoniło mnie też podjęcie pracy i brak czasu na napisanie opisu dla tych wszystkich koni, nie mówiąc o treningach. Jakby ktoś miał jakieś pytanie, co do naszej decyzji to śmiało walić w komentarzach.

Zdecydowałam się więc zabrać tylko kilka koni do Homestead, a resztę posprzedawać. Najbardziej szkoda mi arabków od Zafiry ale nie dam rady z tyloma końmi na głównej stajni :/
Konie które zabieram to:
z arabów: Carte Blanche, Imperial Mohamadia SA, Magia CA, Largo Blanco (ze zmianą zdjęć, jeśli mogę)
z anglików: Moon Child CT, Miętowa Herbatka CT, Lorraine CT, FH Happy Song, That's The Spirit CT, Anti-Vist CT, Diamond Bones CT
Inne konie, poza tymi dzierżawionymi (Black Beauty, Ruffian, Escaping Life), są na sprzedaż, cena za dogadaniem się, w zależności od rodowodu i osiągnięć, dla większości raczej nie będą wysokie. W razie co proszę o kontakt w komentarzu pod tym postem.

Być może zorganizuję tu jeszcze potrójną koronę, ale to zależy od czasu (pracuję i nie mam zbytnio jak zajmować się virtem więcej niż zazwyczaj).

Wyników ostatnich wyścigów nie będzie, ponieważ zgłosiło sie za mało koni, poza wyścigiem dla emerytów (cocaine oceniała), miało nie być nagród, ale są :)

Gonitwa dla emerytowanych wyścigowców | 2 000m | xx:

  1. The Mad Hatter | Emilia Dobrowolska - 20 000H
  2. Summer | Esmeralda - 15 00H
Esmeraldo, jeśli chcesz, możesz sobie wpisać 1 miejsce koniom które zapisałaś do danych dystansów, lub zwrócić sobie wpisowe w całości. Decyzja należy do Ciebie.

6 komentarzy:

  1. Szkoda :( To w takim razie zabieram z powrotem Saleemę, Jullyen, Magic i Eliksira z powrotem na stronkę ze sprzedażą. Jak ktoś będzie chciał je kupić, to nie ma problemu :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No bierz, szkoda że nie mogę się nimi zająć :(

      Usuń
  2. Kurcze, szkoda, bo jednak będzie brakowało takiego miejsca stricte zajmującego się wyścigami :( No ale rozumiem powody tej decyzji.
    Z chęcią zaopiekowałabym się dwoma klaczami - Kokshe i Fitzpleasure oraz ogierem Freedom Fighter, jeśli można :) Daj znać jak je wyceniasz w komentarzu na Anarkii lub na gg 10253105 (bo nie pamiętam czy Ty korzystasz z gg czy nie)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. chcę chcę :P tylko potrzebuję ok. tygodnia na wstawienie ich, wtedy podam Ci linki do boksów :)

      Usuń
  3. Wysłałam ci maila jakby co :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Przesyłam boksy koni:
    - Fitz: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/kl-fh-fitzpleasure-xx.html
    - Kokshe: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/kl-kokshe-ca-oo.html
    - Fighter: http://whk-anarkia.blogspot.com/2017/05/og-freedom-fighter-ca-oo.html

    Dzięki za nie :) obiecuję, że dobrze się nimi zajmę.

    OdpowiedzUsuń